Ventilatsioon

ventilatsiooni puhastus

Kui otsid tõhusat ja professionaalset ventilatsioonihoolduse teenust, siis oled õiges kohas. Pakume kvaliteetset ventilatsioonipuhastust ja -hooldust, mis tagab sujuva töö ja hea siseõhu kvaliteedi. Meie teenuste hulka kuuluvad ventilatsioonisüsteemi puhastamine, hooldus ja filtrite vahetus.

Köögi ventilatsioon on üks meie peamisi spetsialiseerumisvaldkondi. Teame, kui tähtis on köögi ventilatsioonisüsteemi tõhusus ja puhtus, eriti toiduainetega seotud ettevõtetes. Seetõttu pakume kõrgetasemelist köögi ventilatsiooni puhastusteenust, mis vastab kõikidele tervise- ja ohutusnõuetele.

Meie professionaalne meeskond kasutab spetsiaalseid seadmeid ja töövõtteid, et tagada alati ventilatsioonisüsteemi põhjalik puhastus ning optimaalne toimimine. Meie eesmärk on pakkuda kliendile parimat võimalikku teenust ja hoida ventilatsioonisüsteem tõhusana ning töökindlana.

Kui oled huvitatud meie ventilatsioonipuhastuse, -hoolduse ja -filtrite teenustest, siis võta meiega ühendust. Oleme alati valmis pakkuma personaalset teenust vastavalt Sinu ettevõtte vajadustele.

Ventilatsiooni puhastamine

Ventilatsioonisüsteemi puhastamine on äärmiselt oluline, kuna see tagab optimaalse siseõhu kvaliteedi ning süsteemi tõhususe. Tolm, mustus, hallitus ja bakterid kogunevad ventilatsioonisüsteemi kanalitesse ja filtritesse ning võivad põhjustada ebameeldivaid lõhnu, allergilisi reaktsioone ning terviseprobleeme.

Meie ventilatsiooni puhastamise teenus hõlmab süsteemi põhjalikku uurimist, puhastamist ja desinfitseerimist. Meie professionaalne meeskond kasutab spetsiaalseid seadmeid ja töövõtteid, et tagada süsteemi põhjalik puhastus ning optimaalne toimimine. 

NordicAiri ventilatsiooni puhastamise teenus hõlmab endas:

Süsteemi ülevaatust ja hindamist- enne puhastamist uurime ja hindame süsteemi, et määrata kindlaks selle seisukord ja vajadused.

Kanalite puhastamist- kasutame spetsiaalseid seadmeid ja töövõtteid, et eemaldada kanalitest tolmu, mustust ja muid saasteaineid.

Filtrite vahetust- kui filtrid on halvas seisukorras või ummistunud, siis vahetame need välja uute vastu.

Desinfitseerimist- desinfitseerime süsteemi, et tõkestada bakterite ja hallituse kasvu ning tagada puhas ja tervislik siseõhk.

Pärast ventilatsioonisüsteemi puhastamist tagame kliendi jaoks puhta ja tervisliku siseõhu ning sujuva ventilatsiooni. Soovitame ventilatsioonisüsteemi regulaarselt puhastada, et tagada selle optimaalne toimimine ning vältida võimalikke terviseprobleeme. Võtke meiega ühendust, et saada lisateavet meie ventilatsiooni puhastamise teenuste kohta.

Ventilatsiooni puhastustööd LIFA harjamasinaga

  • Suuremate ventilatsioonisüsteemide torustikus oleva tolmu ja mustuse lahti harjamiseks vajalik seade.
  • Antud puhastustehnoloogia on asendamatu just suure läbimõõduga ventilatsioonitorustike puhastamisel.
  • LIFA AIR Special Cleaner 25 võimaldab ventilatsioonitorustiku ka desinfitseerida ja märgpuhastada.

Ventilatsiooni hooldus

Ventilatsioonisüsteemi hooldamine on oluline, et tagada süsteemi tõhus ja usaldusväärne töö ning vältida võimalikke tõrkeid. Meie ventilatsiooni hoolduse teenus hõlmab süsteemi regulaarset kontrollimist ja hooldamist, et tagada selle optimaalne toimimine ja pikaealisus.

NordicAiri professionaalne meeskond pakub järgmisi ventilatsiooni hoolduse teenuseid:

Ventilatsioonisüsteemi ülevaatust ja hindamist- enne hooldamist uurime ja hindame süsteemi, et määrata kindlaks selle seisukord ja vajadused.

Filtrite vahetust- kui filtrid on halvas seisukorras või ummistunud, siis vahetame need välja uute vastu.

Kanalite puhastamist- vajadusel puhastame kanalid, et tagada süsteemi tõhus toimimine.

Ventilaatorite puhastamist- puhastame ventilaatorid, et tagada nende optimaalne toimimine.

Klapide ja mootorite kontrollimist- kontrollime süsteemi klappide ja mootorite seisukorda ning teostame vajadusel hooldustöid.

Süsteemi desinfitseerimist- desinfitseerime süsteemi, et tõkestada bakterite ja hallituse kasvu ning tagada puhas ja tervislik siseõhk.

Regulaarne ventilatsiooni hooldamine on oluline, et tagada süsteemi optimaalne toimimine ning pikaealisus. Soovitame süsteemi hooldada vähemalt korra aastas. Võtke meiega ühendust, et saada lisateavet meie ventilatsiooni hoolduse teenuste kohta.

Ventilatsiooni hooldustööd LIFA alarõhu seadmega

  • Sissepuhke torustiku puhastamiseks vajalik seade.
  • Kasutades sissetuleva õhu kanalite puhastamistöödel alarõhu seadet, tagab see lõpptulemusena puhtama ventilatsioonitorustiku ning puhtama töökeskkonna.
  • Alarõhu seade ühendatakse puhastuse ajaks ventilatsioonisüsteemi külge, et puhastamisel tekkiv tolm ei jääks ventilatsioonitorustikku ringlema, vaid jõuaks alarõhu seadme sees olevasse HEPA filtrisse.

Ventilatsioonitööd erakliendile

Võib juhtuda, et elutegevuse käigus jääb maja ventilatsioon unarusse. Ajaga kogub iga ventilatsioon endasse tolmu ja muud mustust, mis pärsib selle tööd. Kui ventilatsioon ei tööta nagu vaja, on mõistlik tellida ventilatsiooni hooldustööd.

Kui  teil on vaja võtta ette eramu ventilatsiooni puhastustööd, ventilatsiooniseadmete hooldus ja remont või õhuhulkade mõõdistamine ning tasakaalustamine, siis täitke päringuvorm (link) ning me saadame Teile ööpäeva jooksul tööde kirjelduse ja hinnapakkumise. 

Kui hinnapakkumine sobib, võtame Teiega ühendust ning lepime kokku Teile sobiva aja, millal täpselt toimub Teie ventilatsiooni puhastamine. 

Ventilatsiooni puhastus ei tekita tolmu ega lärmi. Samuti pole vajalikud Teiepoolsed ettevalmistustööd. Peamine, et meie spetsialistidele on redeliga ligipääsetavad Teie ventilatsiooniseadmed ning õhujaoturid (plafoonid).

Töö käigus hindame ka ventilatsioonisüsteemi tervist – vaatame, kas seal on puudusi ja millest need tulenevad. Võib juhtuda, et tuletõkkeklapid on ajaga lihtsalt kinni vajunud. Võib juhtuda, et ehituspraagi tõttu (mida paraku esineb eramute puhul üsna tihti) pole ventilatsioon piisav või vastupidi – ventilatsioon on liiga tugev.

Kui soovite, et parandaksime leitud vead, on Teil võimalik meilt tellida ventilatsiooni remonditööd. Kui selgub, et ventilatsioon vajab ümberehitust, siis meile on jõukohane ka uue ventilatsioonisüsteemi projekteerimis- ning ehitustööd.

Tehtud tööde kohta koostame eraldi põhjaliku “enne ja pärast” piltidega akti, kuhu paneme kirja kõik tehtud tööd ja töömeetodid, tööks kasutatud seadmed ning töö käigus avastatud vead ja puudused. Seda akti aktsepteerivad nii Päästeamet kui ka kindlustusseltsid- ja maaklerid.

Kõlab hästi? Võtke meiega ühendust või täitke päringuvorm kodulehel.

Köögi ventilatsioon

Köökide, eriti tööstuslike suurköökide, on ventilatsioonitööd ja ventilatsiooni hooldus vajalik köögi tuleohutuse tagamiseks. Regulaarne köögi ventilatsiooni puhastamine tagab ka ventilatsiooni parema töökindluse ja pikema ea. 

Köögi ventilatsiooni teenuse ja hoolduse kohta saab lähemalt lugeda siit.

NordicAir Ventilatsioon – kõige kvaliteetsemad köögi ventilatsioonitööd Eestis!

NordicAiri meeskond on saanud köögikubude ning rasvakanalite puhastamise eriväljaõppe Hispaanias. Kõrgetasemeliste koolituste läbimist kinnitavad meile antud rahvusvaheliselt tunnustatud sertifikaadid (siia nende koodid küsida kliendilt).

Võtke meiega ühendust või täitke päringuvorm kodulehel.